Colégio Einstein Goiânia dla iPhone

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Przegląd aplikacji Colégio Einstein Goiânia

Colégio Einstein Goiânia to aplikacja na iPhone'a opracowana przez C.G.E.C-CENTRO GOIANO DE EDUCACAO E CULTURA LTDA. Należy do kategorii Edukacja i Odwołania i ma na celu zapewnienie w pełni zintegrowanej mobilnej platformy dla rodziców, opiekunów finansowych, nadzorców akademickich, uczniów, nauczycieli i administratorów. Aplikacja ułatwia komunikację, oferując funkcje takie jak ogłoszenia, incydenty szkolne, oświadczenia płatnicze i wiele innych, wszystko w jednej platformie zapewniającej bezproblemową interakcję.

Aplikacja Colégio Einstein Goiânia skupia się na różnicowaniu i innowacji, dostosowując się do potrzeb zarządzania akademickiego i finansowego interesariuszy instytucji. Stanowi ona kompleksowe narzędzie do poprawy komunikacji i usprawnienia procesów administracyjnych.

Program jest dostępny w innych językach

Colégio Einstein Goiânia dla iPhone

• Darmowa

• Po Polski
  • V 24.02.09

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Colégio Einstein Goiânia

Czy próbowałeś Colégio Einstein Goiânia? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.